Loading...

درباره دیزالو

دیزالو (Dissolve) نام یک فن در سینماست؛ در شش حرف یعنی «گذر زمان». وقتی یک تصویر به آرامی محو می‌شود و تصویر دیگری جای آن را می‌گیرد. دیزالو در سال ۲۰۱۷ چشم به جهان گشود: «این‌جا کلیک کنید» زندگی کرد و بعد تبدیل شد به چیزی غیر شخصی‌تر. برای ثبت افکار و ایده‌ها.
من این‌جا معمولا از ایده‌هایی که تصور می‌کنم دنیا را جای بهتری می‌کنند، می‌نویسم. اما دیزالو برای من چیزی بیشتر از این‌هاست: یعنی بودن و زیستنِ تمام خودم، در گذر زمان. من این‌جا از تجربه‌ها و بعد جستجوهایم در فناوری و تکنولوژی، ادبیات، سینما و هستی می‌نویسم. گاهی هم از داستان‌هایم.


امین زمانی
برنامه‌نویس و بلاگر

یک توسعه‌دهنده پایتون، جنگو در اصفهان هستم که ساختن چیزهای جدید و ملاقات با آدم‌های نو رو دوست دارم.

به آدم‌ها دقت می‌کنم و هر صبح با این فکر که باید چیزی رو تغییر بدم، هیجان زده می‌شم. پی‌رنگ داستان من در زندگی: تغییر، امتحان کردن و منتظر موندن برای نتیجه‌ست. فکر می‌کنم که هر آدمی در این دنیا ردی به‌جا می‌گذاره. تفاوت در نوع ردپاهاست. من برای این‌طور چیزهاست که تلاش می‌کنم.

اعتقاد دارم مهم‌ترین چیز برای هر انسان فردیت‌ش هست و رویایی دارم برای توسعه سیستم‌هایی که به گسترش این فردیت کمک می‌کنند.

درحال حاضر چیزهایی رو توسعه می‌دم، می‌نویسم و به سینما خالصانه عشق می‌ورزم. همچنین به عنوان برگزارکننده در صبح خلاق اصفهان، بسیار حال خوبی دارم.

من رو می‌تونید در توئیتر، اینستاگرام یا گیت‌هاب پیدا کنید؛ یا ساده‌تر می‌تونید ای‌میل بدید بهم. صحبت با آدم‌های جدید هیجان‌انگیزه. :)